جمعه , 26 مرداد 1397
خانه / افزونه تجاری وردپرس / افزونه سئو وردپرس حرفه ای Premium SEO Pack

افزونه سئو وردپرس حرفه ای Premium SEO Pack

 

امروز برای شما بهترین افزونه سئو تجاری وردپرس را فراهم کردیم امیدواریم که به بهترین نحو مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد.

همین الان در گوگل یا بینگ یک جستجو انجام دهید، سپس به وبسایت های رتبه های 1 تا 5 سری بزنید و از آنها سوال کنید که آیا از افزونه های سئوی محتوا و بهینه سازی درون برگه استفاده میکنند یا خیر! اصلا میتوانید از طریق وبسایت های زیادی بررسی های خود را انجام دهید.

تقریبا غیر ممکن است، و به جرئت میتوان گفت که هیچ کدام از 5 نتیجه اول گوگل و بینگ، هیچ وقت بدون افزونه های بهینه سازی محتوا، این رتبه ها را بدست نخواهند آورد.

البته استفاده تنها از این افزونه های سئو باعث نمیشود که شما بتوانید رتبه یک گوگل را بینگ را تصاحب کنید، اما بدون آنها هرگز نخواهید توانست این کار را انجام دهید.

clicpsp

امیدوارم قانع شده باشید که باید در هر وبسایتی باید از ابزارهای بهینه سازی محتوا بهره گرفت. خوشبختانه در  وردپرس، بهینه سازی محتوا میتواند به لطف افزونه های تجاری به صورت زنده، سریع، کنترل شده و البته کاملا مشخص این کار صورت گیرد.

یکی از بهترین و کاملترین ابزارهای بهینه سازی و سئو وبسایت وردپرس حال حاضر جهان را در این مقاله خواهید شناخت، کافیست تا انتها با ما باشید.

افزونه سئو وردپرس حرفه ای Premium SEO Pack یا هزینه ی ناچیزی که برای فروش آن تعیین شده، میتواند تمام بهینه سازی وبسایت شما را بهتر از ابزار دیگری که سراغ دارید به عهده گرفته و نصفه دیگر کار را برای شما باقی بگذارد.

بگذارید با امکانات این افزونه بی مانند آشنا شویم:

 

گوگل آنالیتیکز

اگر حرفه ای باشید این سرویس را می شناسید و اگر بخواهید بهتر  از قبل آن را به پیشخوان وردپرس بیاورید تا هر لحظه از رفتار کاربران وبسایت خود آگاه شده، بهینه سازی های مربوطه را انجام دهید یا تکنیک های درگیر کردن کاربر و وبسایت را پیاده کنید، و در نهایت گزینه بهتری نسبت به رقبا برای کاربر باشید.

 

لینک سازی درونی وبسایت

اگر میخواهید روی هر کلمه اصلی وبسایت خود و مسیر فعالیت خود، مثلا قالب وردپرس برای ما، بخواهید چگالی کلمه را افزایش دهید، باید لینک سازی درونی وبسایت را بهینه انجام دهید، اینکار را با این افزونه به صورت کنترل شده، مشخص و محاسبه شده و در نهایت خودکار و بدون صرف زمان انجام دهید.

 

سیستم بک لینک

بک لینک های خوب یکی از ده فاکتور مهم یک وبسایت برای رتبه صفحه نتایج و سئو هستند، اگرچه کیفیت لینک ها در این افزونه همانند لینک های تجاری نیست، اما لینک های آن بی کیفیت نیز نیستند و در مسیر پیشرفته وبسایت، رنک و رتبه گوگل و رنگ و رتبه الکسا تاثیر بسزایی دارند.

 

عناوین و توضیحات متا

موتورهای جستجو از یک طول مشخصی برای عناوین نوشته ها و توضیحات متا استفاده میکنند، این تعداد مشترکا بین همه آنها 60 حرف برای عنوان است، اما همیشه لازم نیست حروف استفاده برای عنوان را شمارش کنید به شرطی که این افزونه را داشته باشید، به  هر حال شاید برخی قالب های وردپرس به صورت درونی زمینه های توضیحات متا را نداشته باشند، در این صورت نیاز است بازهم از این افزونه فوق العاده استفاه کنید.

 

وضعیت خطاهای 404 و 301

خطاهای 404 که نمایانگر لینک های خارجی به برگه های مفقود هستند و باعث میشوند که گوگل نسبت به محتوای وبسایت حساس شده و نمره های سخت گیرانه تری را برای وبسایت شما در نظر بگیرد، اگر کنترلی روی آنها نداشته باشید به برگه اول گوگل و بینگ دست نخواهید یافت، پس باید آنها را کنترل کنید. همچنین محتوایی که جایگزین محتوای مفقود شده وبسایت است، باید پیوندهای مدیریت شده ای داشته باشد و این کار فقط با ابزار کنترل خطاهای 301 درون افزونه سئو ممکن است.

 

نقشه XML و نقشه ویدیویی وبسایت

نقشه وبسایت به وبسایت وردپرس شما کمک میکند به موتور جستجوی بزرگ گوگل و بینگ بروز رسانی های محتوای وبسایت را اعلام کند، موتور جستجو وبسایت را ایندکس کند و در نتیجه به کاربران خود نمایش دهد، غالبا کاربران احساس میکنند افزونه های نقشه سازی بهتری در وردپرس سراغ دارند حال اینکه اگر در کنار نقشه محتوای وبسایت، نقشه ویدویی را نیز کنار آن بگذارید درخواهید یافت که برای بهینه سازی بهتر و بیشتر به این افزونه نیاز دارید.

 

سیستم امتیاز دهی به مقالات

یکی از بهترین شگردهایی که باعث میشود که کاربران در برگه نتایج گوگل و بینگ وبسایت شما را به دیگر وبسایت ها ترجیح دهند ستاره داشتن یا ویژگی های اضافی نتیجه است که در همان برگه اطلاعات بیشتری به کاربر تحویل میدهد، کاربر احساس میکند وبسایت کاملتری را نسبت به بقیه پیدا کرده پس آن را انتخاب خواهد کرد. برای نمونه جستجویی انجام دهید که در نتایج، ویکی پدیا هم حضور داشته باشد، این به شما کمک میکند با این ویژکی فوق العاده مهم در وردپرس آشنایی بیشتری پیدا کنید.

 

فشرده سازی تصاویر

سرعت وبسایت یکی از اصلی ترین فاکتورهای گوگل برای رتبه دهی به یک وبسایت و بالا بردن امتیاز سئوی آن وبسایت است؛ اما تصاویر را نمیشود بدون کاهش ابعاد و کیفیت، کاهش حجم داد، اما با الگوریتم فشرده سازی تصویر مخصوص این افزونه میتوان تصاویر را بهتر از همیشه هم فشرده کرد، کاهش حجم داد، کیفیت را حفظ کرد با اینکه مخاطب را هم آزرده نکرده اید و در قدم آخر سئو را همچنان بهینه نگه داشته اید.

 

 

premium-seo-pack-1 premium-seo-pack-2 premium-seo-pack-3 premium-seo-pack-4 premium-seo-pack-5

گوگل آنالیتیکز

لینک سازی درونی وبسایت

سیستم بک لینک

عناوین و توضیحات متا

وضعیت خطاهای 404 و 301

نقشه XML و نقشه ویدیویی وبسایت

سیستم امتیاز دهی به مقالات

فشرده سازی تصاویر

بهینه سازی درون برگه

بخش پیگیری وضعیت خود و رقیب

وضعیت در شبکه های اجتماعی

ویرایشگر فایل های اصلی وردپرس .htaccess و Robot.txt

سئوی تصاویر و تگ های ALT و Title

بخش سنجش سرعت وبسایت در حالت دسکتاپ و موبایل

بهینه سازی آدرس ها و سئو روی نقشه های گوگل

نقشه وییویی برای وبسایت

بهینه سازی محتوا برای اشتراک گذاری در توئیتر

بهینه سازی محتوا برای اشتراک گذاری در فیسبوک

آیکن شبکه های اجتماعی

جامعه نویسندگان گوگل

استفاه از کدهای سفارشی

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.