دوشنبه , 3 اردیبهشت 1397
خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / ویرایش آدرس نویسنده

ویرایش آدرس نویسنده

ویرایش آدرس نویسندهReviewed by ساناتم on Nov 30Rating: 5.0ویرایش آدرس نویسندههستند بسیار موارد ریزی که ممکن برای خیلی ها مهم باشد و کار خاصی را انجام بدهد. یکی از این موارد که ممکن برای افرادی مهم باشد، نام نویسندگان وردپرس و Author است.

با یاد و نام خدا و سلام خدمت تمامی دوستان. امیدوارم که حالتون خوب باشه. باز هم مثل همیشه در خدمت شما هستیم با یک آموزش وردپرس دیگر و البته یک افزونه وردپرس هم داریم که خدمتتون معرفی می کنیم.

با ساناتم همراه باشید.

پیش درآمدی پیرامون آموزش:

امروز قصد داریم که با هم یاد بگیریم که چجوری آدرس نویسنده در وردپرس رو ویرایش کنیم. آدرس پیش فرض نویسندگان وردپرس sanatheme.com/author/name  می باشد. برای تمام نویسندگان ابتدا author نمایش داده میشه و سپس نام کاربر.

به وسیله افزونه وردپرس Edit Author Slug می تونیم Author و نام نویسنده رو تغییر بدیم. یکی از ویژگی های خوب این افزونه این است که می توانیم برای هر نقش کاربری قسمت author رو ویرایش کنیم. یعنی نام و آدرسی مخصوص هر کدام از کاربران: مدیر, مشترک, نویسنده و … .

با ساناتم همراه باشید.

آموزش نحوه ساخت افزونه در وردپرس،بخش اول

آموزش نحوه ساخت افزونه در وردپرس،بخش دوم

روش ویرایش آدرس کاربر برای هر نقشی در سیستم وردپرس:

ویرایش نام کاربر:

برای این منظور اول افزونه وردپرس Edit Author Slug رو نصب و فعال کنید. به قسمت کاربران رفته و یکی از حساب های آن ها رو برای ویرایش باز کنید در قسمت Edit Author Slug می تونید نام کاربر رو تغییر بدید. می تونید یکی از نام هایی رو که افزونه به شما پیشنهاد می گنه رو انتخاب کنید و یا در بخش custom یک نام یه دلخواه خود وارد کنید.

آموزش نحوه ساخت افزونه در وردپرس،بخش سوم

آموزش نحوه ساخت افزونه در وردپرس،بخش چهارم

ویرایش آدرس از پیش تعریف شده Author در آدرس کاربر:

author_slug1

بعد از نصب افزونه وردپرس Edit Author Slug یک انتخاب جدید به منوی تنظیمات در پنل وردپرس اضافه میشه، به آن قسمت بروید. آدرس از پیش تعریف شده Author در این قسمت می باشد. از قسمت Rolr-Base Author Base برای هر نقش کاربری یک آدرس مخصوص انتخاب بکنید. نام های مورد نظر خود رو وارد کنید و سپس تغییرات رو ذخیره کنید.

دریافت مستقیم افزونه Edit Author Slug

صفحه مشخصات افزونه

دوستان به پایان این آموزش وردپرس رسیدیم. امیدوارم که این افزونه وردپرس به کارتون بیاد.

ممنون که با ساناتم همراه بودید.

گردآورنده: ساناتم ، قالب وردپرس ، پوسته وردپرس.

 

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.