جمعه , 30 شهریور 1397
خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / ساخت صفحه ی تعمیر YITH Maintenance Mode

ساخت صفحه ی تعمیر YITH Maintenance Mode

ساخت صفحه ی تعمیر YITH Maintenance ModeReviewed by زیبا رضوی on Jun 23Rating: 5.0ساخت صفحه ی تعمیر YITH Maintenance Modeصفحه ی تعمیر اهمیت زیادی دارد و زمانی که کاربران با مراجعه به وبسایت شما با صفحه ای روبرو شوند که حرفه ای بودن شما را در نزد خود زیر سوال میبرند

سلام دوستان و همراهان گرامی

کم و بیش نیاز پیدا میکنید تا وبسایت وردپرس خود را تعمیر اساسی کنید. شاید هم گاهی وقت ها وبسایت وردپرس شما از دسترس خارج شده و به دلایل نامعلومی با مشکل مواجه شوید. بنا براین نیاز به صفحه ای دارید که به کاربرانتون بگه در اولین فرصت کی شما به چرخه ی فعالیت بر میگرید. بیایید تا امروز با کمک افزونه ای حرفه ای بهترین صفحات تعمیر رو برای وبسایت خود بسازیم.

گاهی اوقات که نیاز دارید تا تغییراتی گسترده در وبسایت ایجاد کنید باید کاربران رو پیشت سایت نگه دارین چون برای این تغییرات نیاز به زمان دارید و البته کار همیشه بی نقص پیش نرفته و کاربران شما تغییرات رو مشاهده میکنند و این دقیقا مثل این میماند که بیماری که در حال جراحی شدن است بیهوش نبوده و کم و بیش درد رو احساس کند. پس وبسایت رو برای کاربرانتون غیر فعال کرده و اونارو تا آمادگی کامل وبسایت در صفحه ی تعمیر نگه دارید.

 

افزونه وردپرس YITH Maintenance Mode

این افزونه را میتوان برای ساخت صفحه ی تعمیر بکار برد. یکی از بهترین افزونه های وردپرس ساخت صفحه ی تعمیر در وردپرس همین افزونه است که با رابط کاربری ساده ی خود میتواند به شما کمک کند تا صفحه ی تعمیر خوبی ساخته و کاربران خود را مشتاق به افتتاح یا بازگشایی دوباره ی وبسایت کنید. توجه داشته باشید که شیوه ی استفاده از صفحه ی تعمیر مهم است و شما نباید اهمیت این صفحه را دست کم بگیرید.

 

دانلود افزونه ی وردپرس سازنده ی صفحه ی تعمیر YITH Maintenance Mode

     دانلود           صفحه ی افزونه

 

دوستان به پایان این آموزش وردپرس هم رسیدیم.

منبع: ساناتم – مرجع: آموزش وردپرسافزونه ی تجاری وردپرس

یک دیدگاه