دوشنبه , 28 خرداد 1397
خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / انتخاب بهترین کلید واژه کانونی برای سئو
انتخاب بهترین کلید واژه کانونی برای سئو

انتخاب بهترین کلید واژه کانونی برای سئو

انتخاب بهترین کلید واژه کانونی برای سئوReviewed by ساناتم on Aug 26Rating: 5.0انتخاب بهترین کلید واژه کانونی برای سئودر این آموزش وردپرس می خواهیم با هم بررسی کنیم که چطوری یک کلید واژه مناسبی را برای وب سایت خود انتخاب نمایید .

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز . امیدوارم روز خوبی رو در پیش رو داشته باشید
دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشد و با این آموزش جدید وردپرس با من همراه شوید . دوستان عزیز همانطور که می دانید محتوای سایت در سئو وردپرس شما بسیار موثر می باشد و شما باید دقت نمایید و قوانین مربوط به سئو رو رعایت کنید و در این آموزش وردپرس می خواهیم با هم بررسی کنیم که چطوری یک کلید واژه مناسبی را برای وب سایت خود انتخاب نمایید .

انتخاب بهترین کلید واژه کانونی برای سئو

دوستان شما باید در نوشتن مطالب در سایت خود دقت نمایید ، به صورتی که گوگل با توجه به بررسی فعالیت های سایت تون ، اطلاعاتی را که به تازگی در سایت درج کرده اید را ثبت می کند و با به عنوانی ایندکس می کند و شما هم باید در تلاش باشید که متون شما دارای ارزش بالایی باشد و اگر شما یک استراتژی مناسبی را برای انتخاب کلمه هدف در متن استفاده کنید که مناسب باشد می توانید به راحتی در نتایج جست و جوی موتورها قرار گیرید . اما شاید شما در اینجا بگویید که چطوری میتونیم کلمه مناسبی رو انتخاب نماییم ؟ و مخصوصا دوستان تازه کار زمانی که در حال نوشتن یک مطلب هستند با انبوهی از کلمات روبرو می شوند که برای انها انتخاب کلمه هدف سخت می باشد و در این آموزش وردپرس می خواهم به نوشتن مطالبی جذاب و مناسب بپردازیم که باید روش های زیر را انجام دهید :

انتخاب کلید واژه ای مناسب برای جست و جو :

دوستان عزیز افزونه yoast seo یک قابلیتی داشت که شما می توانستید عنوان مطالب خود را وارد کنید و لیستی از کلمات جست و جو را به شما نشان می داد که این کلمات حاصل جست و جو و سرچ در گوگل بوده است که بعد از مدتی این قابلیت از این افزونه وردپرس حذف شد . حال برای انجام این کار لازم است که شما دوستان کلمه مورد نظر خود را سرچ نماییدو نتایج جست و جوی کاربران را در گوگل مشاهده کنید و می توانید از این طریق به راحتی از جست و جوی کاربران اینترنتی مطلع شوید و تصمیمات مناسب تری را برای انتخاب کلمه ی کلیدی بگیرید .

جمع آوری اطلاعات درباره ارزش نتایج جستجو شده :

دوستان عزیز حال که شما کلمات موردنظر خود را پیدا کردید باید اونها رو مورد بررسی قرار بدین و ببینید که کدوم کلمه مناسب تره و شما برای انجام این ارزشیابی دو راه در پیش رو دارید که به صورت زیر می باشد :

شما می توانید از سرویس تبلیغاتی گوگل یعنی گوگل ادوردز استفاده نمایید و در این سرویس کلمات هدف خودتون رو قرار بدهید و پس از گذشت زمانی شما می توانید نتیجه محاسباتی رو که گوگل انجام داد است به صورت اعداد و ارقام مشاهده کنید و ارزش هر کدام یک از کلمات هدف خود را دریابید ، این راه حل اول برای شما عزیزان بود ولی راه حل دومی هم وجود دارد که رایگانه و این راه حل از طرف گوگل ارائه شده است که Google Trends می باشد که شما می توانید پس از گذشت مدت زمانی ارزش کلمات هدف خود را از ابتدا تا به الان دریابید .

حال شما دوستان عزیزی که برای خود وب سایت وردپرس دارید و این وب سیت شما داره به خوبی مدیریت میشه و بازدید بالایی دارد و شما که به عنوان مدیر سایت هستید ، می دانید که کدام یک از مطالب شما پربازدید می باشد و شما می توانید با استفاده از Google Trends کلمات هدف خود در مطلب قبلی رو با کلمات هدفی که در ذهن دارید مقایسه نمایید و مشاهده کنید که کلمات هدفی رو که انتخاب کردین تا چ حد بازدید کننده به سمت خودش جلب می کند . خلاصه شما می توانید مطالب جدیدی رو در وب سایت خود بنویسید و بررسی نمایید که این کلمات هدف شما تا چه حد ارزشمند می باشند .

کلمات کلیدی مورد نظر و پیشنهادی خودتون رو در گوگل جستجو نمایید :

و در آخر هم شما دوستان عزیز بایستی شما بررسی نمایید که دیگران در نوشته های خود از چه کلمات هدفی استفاده نموده اند و اینکه ایا کلمه ی هدف شما و نظر شما در این بین هست یا نه و برای انحام این کار شما باید در گوگل جست و جو نمایید و اگر وقت دارید بهتره که دو صفحه ی اول گوگل رو مورد بررسی قرار بدهید و مشاهده کنید که آیا مقالاتی که گوگل نشان می دهد از کلمات کلیدی شما استفاده شده است ؟ وب سایت شما چی در این بین هست ؟ و بررسی نمایید که اگر مطلبی رو خواستید در این زمینه بنویسید باید مطلع باشید که بهینه سازی مقاله و نوشته سایت شما با این کلمه هدف باعث می شود که در بین این نتایج جست و جوی گوگل قرار بگیرد ؟

این آموزش برای شما مفید است

افزونه های واجب سئوی وردپرس

دوستان عزیز شما باید از محتوای مطالبی که در نتایج جست و جو برای شما نشان داده شده استفاده نمایید و اگر ایده ی نابی دیدین از انها بهره مند شوید ؟ شما باید سعی کنید که مطلب تون برجسته باشد و از نتایجی که در گوگل مشاهده می شود جذاب تر و معتبرتر باشد ، سعی کنید که کاربران وب سایت تون رو به اشتراک گذاری مطالب خود دعوت نمایید تا از این طریق در بین همگان محبوب شوید . دوستان دقت نمایید که پیدا کردن کلمات کلیدی به همین راحتی نیست !!!! شما لازم است که از کلماتی که کاربران شما جست و جو می کنند تا به مطلب شما دسترسی داشته باشند استفاده کنید و مطابق نظر انها پیش روید .

آموزش وردپرس امروز به پایان رسید . از همراهی شما دوستان تا انتهای این بخش صمیمانه متشکرم . با سری آموزش های وردپرس ساناتم با ما هرماه شوید . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دوستان عزیزم .

منبع : قالب وردپرسپوسته وردپرسوردپرس

یک دیدگاه

  • […] انتخاب بهترین کلید واژه کانونی برای سئو […]