شنبه , 1 اردیبهشت 1397
خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / چهار برگه اصلی وردپرس که به آنها اهمیت نمیدهیم!

چهار برگه اصلی وردپرس که به آنها اهمیت نمیدهیم!

چهار برگه اصلی وردپرس که به آنها اهمیت نمیدهیم!Reviewed by ساناتم on Oct 17Rating: 5.0چهار برگه اصلی وردپرس که به آنها اهمیت نمیدهیم!برگه های در وردپرس وجود دارند که به آنها اهمیت نمیدهیم ولی بسیار بسیار مهم هستند ولی از اهمیت آنها غافل هستیم که در واقع چهار برگه هستند وباید به آنها توجه شود

درود و عرض ادب و احترام دارم خدمت شما همراهان گرامی ساناتم و همچنین عرض تشکر دارم خدمت همه ی شما بزرگواران که ساناتم رو همراهی میکنید و از این سایت بعنوان مرجع آموزش وردپرس خود استفاده میکنید.

امیدواریم که توانسته باشیم که رسالت خود را در این عرصه به انجام رسانده باشیم تا به اینجا.

از اینکه مارو همراهی میکنید از شما سپاسگذاریم و از شما دعوت میکنم تا در ادامه همراه ما باشید تا یک آموزش وردپرس دیگر رو باهم شروع کنیم که از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار هست.

موضوع آموزش:

همانطور که در جریان هستید قالب های وردپرس رایگان و غیر رایگان زیادی برای وردپرس کاران و دوستداران وردپرس طراحی شده که خیلی از وبمستر ها از این قالب ها استفاده میکنند یا خیلی ها هم هستند که از قالب های غیر آماده و شخصی سازی شده ای استفاده میکنند و به قولی  میتوان گفت که سفارش قالب وردپرس یا پوسته وردپرس اختصاصی سایت خود را میدهند یا عده ای دیگر از وبمستران برای وبسایت خود یک قالب را طراحی یا سفارش میدهند وسپس آنرا شخصی سازی میکنند در کل به طرق مختلفی میتوان برای یک سایت وردپرس قالب وردپرس آماده کرد و در این طراحی و انتخاب قالب باید به یک نکته اساسی دقت کنیم که همیشه توجه ما باید روی قسمت هایی از قالب یا پوسته وردپرس خودمون باشه که بیشتر مورد توجه کاربر یا حتی خود وبمستر هستش و یا بقول معروف بیشتر تو چشم هست.

عزیزان در این مطلب همانطور که در عنوان مطلب هم مطالعه نمودید قراره راجع به چهار برگه وردپرس صحبت کنیم که به آنها بی توجهی زیادی میشود یا اصلا از انها استفاده نمیشود یا اینکه استفاده میشود اما توجه خاصی به آنها نداریم و کیفیت آنها مد نظر ما نیست اما از تاثیر آنها هم غافل هستیم.

نکات مهم امنیت وردپرس برای وبمستران وردپرس،قسمت اول

شاید خیلی از شما عزیزان که تجربه زیادی دارید از قرار دادن این برگه ها یا توجه کردن به این برگه ها خودداری کنید و مخالف باشید با این کار اما میتوان گفت که هرکسی صاحب نظر خودش است و بیان این آموزش و این مقاله خالی از لطف نیست و بهتره که این آموزش را یاد بگیرید و پیاده سازی کنید و تاثیرات آنرا در وبسایت خود مشاهده کنید.

از شما دعوت میکنم تا در ادامه ی این آموزش همراه ما باشید:

برگه های اصلی وردپرس:

 

rule

 

اولین برگه : برگه ی قوانین و شرایط:

این برگه همانطور که از نامش پیداست طراحی و ساخته میشود تا کاربران وبسایت رو از قوانین و شرایط و ضوابط وبسایت شما آگاه کند و به آنها راجع به استراتژی سایت شما اطلاعاتی دهد.

این برگه بیشتر در وبسایت های فروشگاهی و به هنگام فروش یک محصول کاربرد دارد که با قرار دادن آن در وبسایت خود کاری میکنید تا کاربران شما بتوانند استراتژی فروش شما رو مورد ارزیابی قرار دهند و با شرایط و ضوابط فروش شما به طور کامل آشنا شوند و از آگاهی کاملی قبل از اقدام به خرید یک محصول برسند.

 

image

 

دومین برگه : برگه اصول قیمت گذاری در وبسایت:

یکی از موضوعاتی که قطعا خیلی از مخاطبین به دنبال آن هستند و حتی خود من هم در خیلی از وبسایت هایی با قالب های وردپرس فروشگاهی مشاهده و دنبال آن بوده ام این هستش که برگه ای طراحی شده باشد تحت عنوان برگه قیمت گذاری که به نظر بنده برای هر وبسایت فروشگاهی لازم هستش تا بتواند برای مشتریان خود جلب توجه انجام دهد و با آگاهی دادن کامل به مشتری خود آنرا جذب کند.

در وبسایت های فروشگاهی باید برگه ای طراحی شود تا در آن اصول قیمت گذاری و نحوه قیمت گذاری محصولات و کالاها و همچنین نحوه محاسبه ی مالیات و… درج شده باشد و در اختیار مخاطب براحتی قرار بگیرد تا مخاطب بتواند بسادگی به این داده ها و اطلاعات دست یابد.

حتی اگر وبسایت شما طوری طراحی شده که هر محصول اصول قیمت گذاری خاص خودش را دارد یا هر کاربر هم تعرفه های خاص خودش را برای خرید هر محصول دارد بازهم باید برگه ای برای اصول قیمت گذاری های خود درج کنید چرا که تاثیر بسزایی در وبسایت شما خواهد داشت.

با استفاده از این صفحه و با استفاده از گفته های بالا و رعایت آنها شما خیلی راحت تر و سریعتر میتوانید نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت کنید و در وبسایت خود قرار دهید اما نکته بعدی که در این زمینه لازم هست بدانید برای وبسایت های فروشگاهی این صفحه بسیار لازم هست چرا که سبب میشود تا محصولات به تعداد بیشتر و با اطمینان بیشتری به فروش برسند زیرا هرچه کاربر شما اطلاعات کامل تری را در اختیار داشته باشد در نتیجه مطمئن دارد خواهد بود و در خرید خود مصمم نیز خواهد بود.

کاربران دوست ندارند پس از تماس با شماره های درج شده در وبسایت فروشگاهی شما تازه از تعرفه های شما و نحوه قیمت گذاری شما یا هرگونه اطلاعات دیگری آشنا شوند و این خیلی بد هستش.

پس دوستان توجه کنید که راز موفقیت شما دادن اطلاعات لازم و کافی به مخاطبین هستش که یکی از این راه ها برای دادن اطلاعات طراحی برگه ای برای قرار دادن اصول قیمت گذاری سایت شماست که به آن اشاره کردیم و در نتیجه این کار فروش شما افزایش یافته و سایت شما ترافیک بیشتری را شاهد خواهد بود و در نتیجه شما نیز سئو وردپرس بهتری را تجربه خواهید کرد.

 

samples-of-my-work

 

سومین برگه : برگه نمونه کارها:

وجود چنین برگه ای در هر وبسایتی بسیار لازم و واجب هست حالا چه وبسایت وردپرس وبسایتی با قالب وردپرس یا پوسته وردپرس فروشگاهی باشد یا وبسایتی با قالب خدماتی و…. این قمست برای هر وبسایتی لازم هستش و بهتره که در وبسایت قرار بگیرد.

البته شاید این بخش رو در وبسایت های مختلف با عنوان های مختلف دیده باشید تحت عنوان هایی مثل : نمونه کارهای ما ، نمونه محصولات ، تجربیات ما و…

در خیلی از قالب های وردپرس بخش هایی خاص برای افزودن نمونه کار تعبیه شده ، این برگه همچنین در جلب اعتماد مخاطبین و کاربران وبسایت شما میتوانید بسیار تاثیر گذار باشد.

در این برگه یعنی برگه نمونه کار ها در وردپرس باید چندتا از بهترین تجربه ها یا نمونه کارهای خود را قرار دهید و همچنین تعداد پروزه ها و کارهایی رو که تابحال به ثمر رسانده اید و یا موفق بوده اید رو ذکر کنید و همچنین میتوانید بخشی رو مشخص کنید برای مثال بخشی با نام زبان مشتری تا کاربران شما بتوانند نظرات خود را در باره خدمات یا محصولات شما در اختیار سایر کاربران قرار دهند.

 

images

 

چهارمین برگه : برگه حمایت از وبسایت:

این برگه میتواند برای وبسایتی هایی نیاز مالی دارند ولی مطالبی که در اختیار کاربران میزارند رایگان هستند مفید باشد وجود این برگه در وبسایت سبب میشود تا اشخاصی که قصد کمک به گسترش سایت شما را دارند با شماره حساب یا درگاه هایی که شما در این برگه قرار داده اید بتواند به شما کمک کند یا از شما حمایت کند و در بعضی از وبسایت ها هم که نیاز مالی ندارند یا به طرق دیگر نیاز مالی خود را تامین میکنند در این بخش میتوانند لینکی را تعبیه کنند تا کاربران سایت شما برای حمایت از شما و در قبال زحمات شما برای آنها بتوانند با استفاده از آن لینک وبسایت شما را تبلیغ کنند تا سئو وردپرس شما هم بهبود پیدا کنید و ترافیک سایت شما افزایش یابد و این به نقع هر وبمستری هستش.

پس در نتیجه وجود چنین برگه ای نیز در وبسایت بسیار بسیار میتونه مفید باشه.

آموزش نوشتن شورتکد ستون بندی وردپرس

خب دوستان به پایان این آموزش وردپرس کاربردی رسیدیم و امیدواریم که واقعا برای شما کاربردی بوده باشه وبتوانید از این آموزش به نحوه احسنت استفاده کنید و با قرار دادن برگه های گفته شده بتوانید سریعتر پیشرفت کنید و سریعتر به موفقیت برسید.

همانطور که متوجه شدید برای اعمال این برگه ها در وبسایت خود باید در قالب وردپرس خود برگه ای با این عناوین که خدمت شما گفته شد اضافه کنید و یا اینکه اگر وبسایت شما از این برگه ها برخوردار هستش و تا کنون از این برگه ها بهره میبردید حالا زمان آن رسیده تا شما بتوانید سرو سامانی به این برگه ها بدهید چرا که حالا که اهمیت این برگه ها برای شما مشخص شد باید شما هم اهمیت بیشتری به این برگه ها بدهید و بیشتر و بهتر به آنها برسید.

از اینکه مارو تا اینجا همراهی کردید صمیمانه متشکریم.

باتشکر از همراهی شما خوبان با ساناتم.

گردآورنده: ساناتم ، امنیت وردپرس ، هک وردپرس ، سئو وردپرس.

4 دیدگاه